Fan-Club NoraPentruMama 2
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Topic ptr. telespectatorul care intra in direct

In jos

Topic ptr. telespectatorul care intra in direct Empty Topic ptr. telespectatorul care intra in direct

Mesaj  valytargoviste Joi Feb 14, 2008 11:34 am

iuliana
"nu dadea bine pe plasma" carmen
fassssssss
mai tanti iuliana din bucuresti, matale ai plasma? pai daca nu da bine.... du-o la reparat Razz Smile))))
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Topic ptr. telespectatorul care intra in direct Empty Re: Topic ptr. telespectatorul care intra in direct

Mesaj  valytargoviste Joi Feb 14, 2008 11:56 am

sa termine ce au inceput kanalistii ,sa vedem si noi o nunta, apoi sa faca turcu alt rahat..
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Topic ptr. telespectatorul care intra in direct Empty Topic ptr. telespectatorul care intra in direct

Mesaj  valytargoviste Mier Feb 20, 2008 6:48 pm

18.12

Gabi considera ca telefonul de mai devreme a creat rumoare in randul concurentelor din casa.
Diana. Considera ca un om intelgent nu trebuie sa faca asemenea discriminari. Nu era nevoie sa o jigneasca pe carmen.
Claudia. A deranjat de la inceput. I se pare ca a ironizat/o de la inceput pe carmen. Claudia nu a vazut unde si cum o va sprijini aceasta doamna pe carmen.
ELA. Nimeni nu este in masura sa judece pe nimeni.
Dna emi. Dna cu studii le/a facut pentru dsa.
Gabi. i se parea ca dna spunea de carmen ca are potential.
Carmen. Toti avem potential numai sa vrem
Dna emi. E convinsa ca, carmen o sa/si continuie studiile. Nu stie mai multe.

Imagini
Povesteste despre liceu. Colegi de scoala.
Alexa spunea ca a avut un prieten in liceu care avea o masina germana si se plimba cu el

Gabi o intreaba pe alexandra daca o asteapta cineva afara.
Alexa. nu avea masina, urma sa/si cumpere.
kikilina,port.ro (sursa)
parerea mea este ca a exagerat tls. cu titulaturile ei , cu toate astea eu am inteles ca face discriminari in habitatul ei
intre doctoranzi si cei cu liceul....chiar nu are scoala vietii ,sa mai urmareasca macar npm
sa vada ce a pierdut intre un examen si oamenii simpli...a nu se intelege ca o apar pe carmen ,nu sunt deacord cu ce a facut ea ptr ca nu are nicio scuza,
are si a avut toate informatiile ptr a putea sa puna in balanta raul, de bine..
..
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Topic ptr. telespectatorul care intra in direct Empty Re: Topic ptr. telespectatorul care intra in direct

Mesaj  valytargoviste Mier Feb 20, 2008 7:13 pm

Tlf. mihaela din cta

Tlf. Carmen/ daca ceea ce i/ai spus lui vio te/a facut sa te simti mai bine?
Carmen. Da, mult.
Tlf. iti vorbesc ca sunt viitoarea sotie a printului charles. Asta pentru ca tu urmai sa fii studenta. Pt. ca ne/ai spus ca esti studenta ne/ai facut sa credem altceva despre tine carmen. De ce ai spus ca esti studenta?
Carmen. Am tot specificat. Nu am mintit.
Tlf. ii spune ca telespectatorii s/au simti prost. Ce crezi ca ar face pe un barbat sa te aleaga pe tine in conditiile in care nu ai studiile terminate?
Carmen. Crezi ca intai o sa/mi ceara diploma?
Tlf. sa presupunem ai o intalnire de afaceri. Daca interlocutorul tau face o referire la acele poze pe care le/a vazut. Cum poti o sa spui ca ai baut un pic mai mult si nu/ti mai aduci aminte?
Carmen. Cred ca exagerati.
Tlf. daca ai luat in considerare ca cineva te va putea pune in inferioritate.
Carmen. Nu am luat in considerare ca as putea intra in politica.
Tlf. eu iti dau o sansa. Parerea mea este ca atunci knd iei actiune pentru un anumit lucru ca nu stii ce se intampla. In momentul in care ti se pun sub nas pozele tale sau ale partenerului cele ca ale tale ai o bila neagra.
Carmen. Am inteles ce vreti sa spun. Aici fiind nu pot schimba situatia. Serviciul pe care l/am avut nu mi se pare deocheat.
kikilina, port.ro
ce parere aveti despre discutia asta? de pozitia lui carmen si a colegelor ei de concurs?
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Topic ptr. telespectatorul care intra in direct Empty Re: Topic ptr. telespectatorul care intra in direct

Mesaj  valytargoviste Mier Mar 19, 2008 11:55 am

la tel. tina din timisoara

pe d-na elena o iubeste
vio este un barbat adevarat
cu aurel nu se prea potriveste carmen
Carmen. zice ca se potriveste cu aurel
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Topic ptr. telespectatorul care intra in direct Empty Re: Topic ptr. telespectatorul care intra in direct

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum