Fan-Club NoraPentruMama 2
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

+7
mayalia
ayan
bengoasa_linda
papusika2a
Khrystal.
felicia
ruxi28
11 participan?i

In jos

INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Vote_lcap23%CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Vote_rcap 23% 
[ 3 ]
CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Vote_lcap77%CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Vote_rcap 77% 
[ 10 ]
 
Total voturi : 13
 
 

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  ruxi28 Mier Mar 19, 2008 1:52 pm

Va inteb asta pt ca eu consider ca cei de la kanal D au comis o nedreptate aducand in casa un fost iubit al unei concurente. Ce ar fi ca toti concurentii sa solicite ca fostii iubiti sa vina in casa. Ei s-au cunoscut si in afara casei pe cand ceilalti nu. Poate pt a face o nunta vor zice unii. Dar stiam ca regulamentul prevedea ca tinerii sa-si cunoasca viitorii parteneri in acest concurs, sau nu stiu bine. Oricum cei de la kanal D au comis-o si in prima editie creand astfel un precedent.

ruxi28

Mesaje : 12
Data de înscriere : 19/03/2008
Varsta : 44
Localizare : satu mare

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  felicia Joi Mar 20, 2008 12:43 am

A fost cea mai mare magarie a canalistilor au dovedit inca o data ca vor sa castige acest concurs carmen Suspect
felicia
felicia

Mesaje : 9
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  Khrystal. Joi Mar 20, 2008 11:20 am

felicia a scris:A fost cea mai mare magarie a canalistilor au dovedit inca o data ca vor sa castige acest concurs carmen Suspect
asa este:tongue:


Ultima editare efectuata de catre Khrystal. in Joi Mar 20, 2008 2:19 pm, editata de 1 ori
Khrystal.
Khrystal.

Mesaje : 2230
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  ruxi28 Joi Mar 20, 2008 1:42 pm

Nu cred ca se va repeta istoria de la npm1 cand cristi a refuzat-o pe lacrima, daca carmen ii adreseaza intrebarea domnei gabriela cred ca va fi nunta. Dar nu una corecta as zice eu. Cei de la kanal D vor neaparat sa dea premiul.Si cum nici una din celelalte cupluri nu-si doresc nunta in casa, l-au adus pe aurutu.Dar de ce pe el. Si nu pe un fost iubit al altei concurente. Poate vor sa o rasplateasca pe carmen pt reitingul facut postului dealungul concursului? Voi ce ziceti?

ruxi28

Mesaje : 12
Data de înscriere : 19/03/2008
Varsta : 44
Localizare : satu mare

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  papusika2a Joi Mar 20, 2008 4:57 pm

ruxi28 a scris:Nu cred ca se va repeta istoria de la npm1 cand cristi a refuzat-o pe lacrima, daca carmen ii adreseaza intrebarea domnei gabriela cred ca va fi nunta. Dar nu una corecta as zice eu. Cei de la kanal D vor neaparat sa dea premiul.Si cum nici una din celelalte cupluri nu-si doresc nunta in casa, l-au adus pe aurutu.Dar de ce pe el. Si nu pe un fost iubit al altei concurente. Poate vor sa o rasplateasca pe carmen pt reitingul facut postului dealungul concursului? Voi ce ziceti?



Nu cred ca a fost corect ca Aurel a intrat in casa npm2.... Exclamation Exclamation sper sa se inteleaga cu Carmen....dar nu se stie niciodata ce se poate intampla!
papusika2a
papusika2a

Mesaje : 145
Data de înscriere : 29/01/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  bengoasa_linda Vin Mar 21, 2008 8:44 am

nu dar asta e

bengoasa_linda

Mesaje : 6
Data de înscriere : 21/03/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  ayan Vin Mar 21, 2008 7:32 pm

nimic nu mi se pare corect in casa aia! Evil or Very Mad

ayan

Mesaje : 206
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  mayalia Vin Mar 21, 2008 8:08 pm

Nu le vad locul acolo atat lui Aurel cat si mamei lui...amandoi mi-au lasat un gust amar...aveam pretentii de la Carmen la cat alegea...acum "culege"... Smile Smile

mayalia

Mesaje : 82
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Vin Mar 21, 2008 11:05 pm

Nu știu, da' săracu' mi se pare cam amețit. Laughing
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53

Mesaje : 507
Data de înscriere : 14/02/2008
Localizare : Milky Way

http://WwW.FriendsForever.co.cc

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  ruxi28 Sam Mar 22, 2008 12:26 am

ametit sau nu , nu stiu dar sincer nu prea mi se pare sincer. brusc e inamorat peste cap de carmen iar maicasa a uitat totul si acum a venit sa-si castige nora. parca nu se leaga ceva. lipseste ceva din povestea asta

ruxi28

Mesaje : 12
Data de înscriere : 19/03/2008
Varsta : 44
Localizare : satu mare

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  mayalia Sam Mar 22, 2008 12:35 pm

ruxi28 a scris:ametit sau nu , nu stiu dar sincer nu prea mi se pare sincer. brusc e inamorat peste cap de carmen iar maicasa a uitat totul si acum a venit sa-si castige nora. parca nu se leaga ceva. lipseste ceva din povestea asta
Ai perfecta dreptate..".Cand totul merge perfect ceva nu este in regula"Murphy

mayalia

Mesaje : 82
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Sam Mar 22, 2008 1:46 pm

Băiat deștept Murphy ăsta. Basketball cheers
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53

Mesaje : 507
Data de înscriere : 14/02/2008
Localizare : Milky Way

http://WwW.FriendsForever.co.cc

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  mayalia Dum Mar 23, 2008 2:22 pm

Sylver Cheetah 53 a scris:Băiat deștept Murphy ăsta. Basketball cheers
Very Happy Very Happy Very Happy

mayalia

Mesaje : 82
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  ruxi28 Dum Mar 23, 2008 10:38 pm

normal carmen nu la eliminat pe aurutu. sa piarda draga de ea o asa suma de bani?

ruxi28

Mesaje : 12
Data de înscriere : 19/03/2008
Varsta : 44
Localizare : satu mare

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  dodiniulia Mar Mar 25, 2008 6:29 pm

NU mi se pare corect ,dar asta e
dodiniulia
dodiniulia

Mesaje : 274
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  dragosh2 Vin Mar 28, 2008 1:18 am

da , a fost corecta...si tu te poti inscrie..Wink

dragosh2
Admin

Mesaje : 191
Data de înscriere : 27/01/2008

https://fanclub-npm.forumgratuit.ro

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  anysela84 Vin Apr 04, 2008 2:58 pm

mayalia a scris:
ruxi28 a scris:ametit sau nu , nu stiu dar sincer nu prea mi se pare sincer. brusc e inamorat peste cap de carmen iar maicasa a uitat totul si acum a venit sa-si castige nora. parca nu se leaga ceva. lipseste ceva din povestea asta
Ai perfecta dreptate..".Cand totul merge perfect ceva nu este in regula"Murphy
ce face banii din om! Exclamation Exclamation Exclamation

anysela84

Mesaje : 7
Data de înscriere : 03/04/2008

Sus In jos

CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA? Empty Re: CREDETI CA INTRAREA LUI AURUTU A FOST CORECTA?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum