Fan-Club NoraPentruMama 2
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

bancuri!!!

+7
elena25
BOSSE83
mayalia
blue_angel32
valytargoviste
Khrystal.
limunita
11 participan?i

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

bancuri!!! Empty bancuri!!!

Mesaj  limunita Joi Mar 20, 2008 9:29 pm

Un student se duce la cantina si singurul loc liber este langa un profesor. Neavand ce face, se aseaza acolo. Profesorul spune: - Porcul nu-i este prieten porumbelului. Studentul raspunde: - Bine, atunci eu am zburat. Enervat la culme, la examen, profesorul ii pune studentului cele mai grele intrebari, dar acesta raspunde la toate. In cele din urma, profeorul il intreaba: - Vezi pe drum un sac de minte si unul de bani. Pe care il iei? - Pe cel cu bani. - Eu l-as lua pe cel cu minte. - Fiecare cu ce n-are… Profesorul, furios de-a dreptul, ii scrie pe lucrare “BOU”. Studentul merge la el si ii spune: - Domnule profesor, v-ati semnat, dar nu ati trecut nota )))
limunita
limunita

Mesaje : 707
Data de înscriere : 20/03/2008
Localizare : bucuresti

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  Khrystal. Vin Mar 21, 2008 5:43 pm

Un mos vine cu nevasta de 20 de ani la maternitate, sa nasca.
Toata lumea: - Tataieeee, felicitari, da' cum ai reusit?
- He-heeeee, dragii mosului... am tinut motorul mergand !!! Dupa un an jumate-doi- iar la maternitate. Iar este intreabat, iar raspunde:
- He-heeeee, dragii mosului... am tinut motorul mergand !!! Dupa inca doi ani- iar. Iese doctorul din sala:
- Si cum ziceai tataie ca ai facut ?
- Am tinut motorul mergand ! La care doctorul:
- Auzi tataie...ar cam fi fost vremea sa schimbi uleiul. E negru!
lol! am furat bancul asta din partea alalalta lol!
Khrystal.
Khrystal.

Mesaje : 2230
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  Khrystal. Vin Mar 21, 2008 5:47 pm

scratch sa mai fur? scratch
Khrystal.
Khrystal.

Mesaje : 2230
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  valytargoviste Vin Mar 21, 2008 5:51 pm

Khrystal. a scris:scratch sa mai fur? scratch
Te astept si pe forumul meu la discutii despre npm2 si alte emisiuni : http://emisiuneapreferata.forumgratuit.ro/index.htm
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  Khrystal. Vin Mar 21, 2008 5:53 pm

valytargoviste a scris:
Khrystal. a scris:scratch sa mai fur? scratch
Te astept si pe forumul meu la discutii despre npm2 si alte emisiuni : http://emisiuneapreferata.forumgratuit.ro/index.htm
Very Happy o sa intram si pe-acolo, ce draq sa facem Very Happy Very Happy
Khrystal.
Khrystal.

Mesaje : 2230
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  blue_angel32 Vin Mar 21, 2008 7:18 pm

[quote="Khrystal."
lol! am furat bancul asta din partea alalalta lol![/quote]

TARE ASTA...FOARTE TARE.. Laughing Laughing

blue_angel32

Mesaje : 126
Data de înscriere : 21/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  mayalia Vin Mar 21, 2008 8:10 pm

blue_angel32 a scris:[quote="Khrystal."
lol! am furat bancul asta din partea alalalta lol!

TARE ASTA...FOARTE TARE.. Laughing Laughing[/quote] Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

mayalia

Mesaje : 82
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  BOSSE83 Vin Mar 21, 2008 8:47 pm

DOUA FEMEI,UNA CU UN BAIETEL,ALTA CU O FETITA NIMERESC IN ACELASI COMPARTIMENT DE TREN IN DRUM SPRE MARE.FETITA STRANUTA:"HAPCIU!",BAIETELUL:"NOLOCEL".MAMA FETITEI SURPRINSA:"VAI,DOAMNA,CE BAIETEL MANIERAT AVETI".DUPA UN TIMP,FETITA IARASI:"HAPCIU!",BAIETELUL:"NOLOCEL".MAMA FETITEI EXCLAMA IMPRESIONATA:"DOAMNA,NU POT SA CRED CE BINE L-ATI EDUCAT!"...TRECE CE MAI TRECE,FETITA:"HAPCIU!",BAIETELUL:"AI LACIT,CULVA MICA"... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
BOSSE83
BOSSE83

Mesaje : 1479
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  limunita Sam Mar 22, 2008 5:12 pm

O gagica blonda la judecata de apoi e intrebata de Dumnezeu: - Ai pacatuit? -Nu. -Ai baut? -Nu. -Ai fumat? -Nu. -Ai preacurvit? -Nu. -Bine. Petre, ada o pereche de aripi. -Ohh...ma faceti inger? -NU. TE FACEM GÂSCÄ.
limunita
limunita

Mesaje : 707
Data de înscriere : 20/03/2008
Localizare : bucuresti

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  BOSSE83 Sam Mar 22, 2008 5:26 pm

CAPRITZA SI-A CUMPARAT SI EA CASA NOUA,A MODERNIZAT-O,SI-A PUS TERMOPANE,GRESIE,ETC.LE SPUNE IEZILOR:"DRAGII MEI,EU AM PLECAT LA PIATZA,SA DESCHIDETI USA NUMAI CAND O SA AUZITI PAROLA "SUG LAPTE".LUPUL STATEA ASCUNS SI A AUZIT PAROLA.DUPA PLECAREA CAPREI,LUPUL BATE LA USA.IEZII II CER PAROLA,LUPUL SPUNE "SUG LAPTE",IEZII RASPUND:"SUGI P...,CA NE-AM PUS VIZOR".. Laughing Laughing Laughing
BOSSE83
BOSSE83

Mesaje : 1479
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  elena25 Sam Mar 22, 2008 5:28 pm

limunita a scris:O gagica blonda la judecata de apoi e intrebata de Dumnezeu: - Ai pacatuit? -Nu. -Ai baut? -Nu. -Ai fumat? -Nu. -Ai preacurvit? -Nu. -Bine. Petre, ada o pereche de aripi. -Ohh...ma faceti inger? -NU. TE FACEM GÂSCÄ.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing nu am mai putut de ras.... Very Happy
elena25
elena25

Mesaje : 389
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  elena25 Sam Mar 22, 2008 5:29 pm

BOSSE83 a scris:CAPRITZA SI-A CUMPARAT SI EA CASA NOUA,A MODERNIZAT-O,SI-A PUS TERMOPANE,GRESIE,ETC.LE SPUNE IEZILOR:"DRAGII MEI,EU AM PLECAT LA PIATZA,SA DESCHIDETI USA NUMAI CAND O SA AUZITI PAROLA "SUG LAPTE".LUPUL STATEA ASCUNS SI A AUZIT PAROLA.DUPA PLECAREA CAPREI,LUPUL BATE LA USA.IEZII II CER PAROLA,LUPUL SPUNE "SUG LAPTE",IEZII RASPUND:"SUGI P...,CA NE-AM PUS VIZOR".. Laughing Laughing Laughing
hihihihihihihihi Razz Embarassed
elena25
elena25

Mesaje : 389
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  BOSSE83 Sam Mar 22, 2008 5:38 pm

UN AMERICAN SI UN ROMAN STAU DE VORBA.AMERICANUL ZICE MANDRU:WE HAVE G.W.BUSH,STEVIE WONDER,BOB HOPE AND JOHNNY CASH.ROMANUL SPUNE SI EL:WE HAVE JOHN ILIESCU,NO WONDER,NO HOPE AND NO CASH.. Laughing
BOSSE83
BOSSE83

Mesaje : 1479
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  BOSSE83 Sam Mar 22, 2008 5:43 pm

BULA POVESTESTE:IERI ERAM LA BISERICA SI CAND MA UIT LANGA MINE,VAD O CUCOANA CE ISI APRINDEA TIGARA.DOAMNE,CE PAGANA!!!!!ERA SA SCAP SI BEREA DIN MANA.. Laughing
BOSSE83
BOSSE83

Mesaje : 1479
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  elena25 Sam Mar 22, 2008 7:37 pm

Laughing
elena25
elena25

Mesaje : 389
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  limunita Mar Mar 25, 2008 11:02 am

3 testoase merg la pescuit... Liptil, liptil ajung ele la locul cu pricina dar isi dau seama ca au uitat carligele... Trag la sorti care sa se intoarca dupa carlige si pica testoasa John. John: Bah, eu nu ma duc, ca voi, pana ma intorc eu, mancati toata mancarea! Se jura celelalte 2 ca nu o vor manca si pleaca John... Trece 1 zi, trec doua... 7... Una din testoase vroia sa manance. Dar cealalta o opreste: "Nu mai, c-am jurat ca nu mancam"... Mai trec zile... 10, 20... dupa 30 zile se gandeau ele: "Mai, John a mers atat... imposibil sa nu fi mancat el, nu avea cum sa mearga atat fara sa manance. Hai sa ciupim si noi ceva ca suntem morti de foame!" Cand sa inceapa sa haleasca, apare John dintr-un tufis: "Aha, eram sigur c-o sa mancati! Imi bag picioarele, nu ma mai duc!"
limunita
limunita

Mesaje : 707
Data de înscriere : 20/03/2008
Localizare : bucuresti

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  elena25 Mar Mar 25, 2008 11:55 am

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
TAREEEEEEEEEEE!
elena25
elena25

Mesaje : 389
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  Khrystal. Mar Mar 25, 2008 1:46 pm

elena25 a scris:Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
TAREEEEEEEEEEE!
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid mi-ai furat avatarul affraid
Khrystal.
Khrystal.

Mesaje : 2230
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  elena25 Mar Mar 25, 2008 2:13 pm

avatarul??? ntz ntz ntz.... e vorba despre semnatura mea Razz
elena25
elena25

Mesaje : 389
Data de înscriere : 19/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  dodiniulia Mar Mar 25, 2008 6:07 pm

- Bula , spune-mi sincer , tu mai mergi la femei Question - Mai merg, dar numai cand e ocupat la barbati.
dodiniulia
dodiniulia

Mesaje : 274
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  dodiniulia Mar Mar 25, 2008 6:08 pm

- Bula, tu sti ca prezerv. durex au serie Question - Nu Exclamation - Inseamna ca nu-l derulezi pana la capat....
dodiniulia
dodiniulia

Mesaje : 274
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  dodiniulia Mar Mar 25, 2008 6:11 pm

- Am o nevasta tare naiva , se lauda Bula lui Trula . - De ce zici asta Question - De un an de zile lucreaza la o fabrica de prezerv. si tot mai crede ca sunt saci de dormit ptr. soricei .
dodiniulia
dodiniulia

Mesaje : 274
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  dodiniulia Mar Mar 25, 2008 6:20 pm

Doi romani vor sa se arunce cu parasuta de pe un bloc cu 10 etaje . S-au aruncat Exclamation La etajul noua unul zice : - Bai, deschidem parasuta Question - Nu acum, ma , e prea devreme . La etajul 8 : - Bai, desch. parasuta Question - Nu acum , ma , e prea devreme. La etajul 2 : - Bai, desch. parasuta Question - Mai tarziu un pic . La etj. 1 : - Bai,desch. parasuta Question La care celalalt spune : - Ce ma , nu ai mai sarit niciodata de la etj. 1 Question
dodiniulia
dodiniulia

Mesaje : 274
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  dodiniulia Mar Mar 25, 2008 6:24 pm

Un carutas mergea cu calul pe drum. La un moment dat intalneste un crocodil . - Stai Exclamation daca nu , iti mananc calul . Carutasul speriat : - Doamne Exclamation Eu nu am mai vazut un crocodil vorbitor. Da' calu; - Nici eu Exclamation
dodiniulia
dodiniulia

Mesaje : 274
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  nae67 Mar Mar 25, 2008 6:26 pm

veniti mai tarziu si la emisiuneapreferata sa discutam despre concursul npm2
http://emisiuneapreferata.forumgratuit.ro/index.htm

nae67

Mesaje : 8
Data de înscriere : 11/02/2008

http://emisiuneapreferata.forumgratuit.ro/index.htm

Sus In jos

bancuri!!! Empty Re: bancuri!!!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum