Fan-Club NoraPentruMama 2
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

+6
tynka
valytargoviste
cristal356
cristina
ciudata_maimutza
dragosh2
10 participan?i

In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  dragosh2 Lun Ian 28, 2008 8:53 pm

Pareri Doamna Emilia?? Like a Star @ heaven

dragosh2
Admin

Mesaje : 191
Data de înscriere : 27/01/2008

https://fanclub-npm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  ciudata_maimutza Mar Ian 29, 2008 11:01 am

doamna emilia imi este simpatica, directa, emotiva, dar incearca sa-si controleze emotiile. o soacra ok.

ciudata_maimutza

Mesaje : 44
Data de înscriere : 28/01/2008

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty No comennt

Mesaj  cristina Mier Ian 30, 2008 9:27 pm

NO COMENNT:((((((((((((((((((

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  cristal356 Joi Ian 31, 2008 8:15 pm

ea mai merge Smile

cristal356

Mesaje : 12
Data de înscriere : 31/01/2008

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  valytargoviste Joi Ian 31, 2008 9:02 pm

ciudata_maimutza a scris:doamna emilia imi este simpatica, directa, emotiva, dar incearca sa-si controleze emotiile. o soacra ok.

este o oportunista Mad , o invidioasa Suspect si o prefacuta elephant affraid , pacat la varsta ei Exclamation Very Happy
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  tynka Vin Feb 01, 2008 3:44 pm

Nu_mi place doamna Emilia se da mare!!!!!!!!!!!!

tynka

Mesaje : 4
Data de înscriere : 01/02/2008

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  printzesika06 Dum Feb 03, 2008 11:48 am

valytargoviste a scris:
ciudata_maimutza a scris:doamna emilia imi este simpatica, directa, emotiva, dar incearca sa-si controleze emotiile. o soacra ok.

este o oportunista Mad , o invidioasa Suspect si o prefacuta elephant affraid , pacat la varsta ei Exclamation Very Happy
are numai venin.. e o vipera Very Happy
printzesika06
printzesika06

Mesaje : 47
Data de înscriere : 03/02/2008
Varsta : 100

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  cristina Dum Feb 03, 2008 2:58 pm

vai de mine ce faza a facut la seara eliminarilor este o rautate pe bune a nominalizato pe Alexandra si a iesit Adyna ...la care propriul ei copil ia z Rolling Eyes is k a dat sah mat;))))))))))))))))))))))

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  cristina Dum Feb 03, 2008 3:00 pm

este o prefacuta ce fete facea de numai puteam.........si Gabi ne tine in suspans la seara cea mare ...................................................deci nici nu va pot spune ce a fost in sufletul meu cind a zis k a iesit Adyna...........si nu Alexandra chiar nu merita Alexandra sa iasa afara ..mai bn k a iesit Adyna s-a mai strikat un pic tabara.............

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  valytargoviste Sam Feb 09, 2008 6:34 pm

Doamna Emi s-a decis
Mamă să fie, a zis,
Pentru fete, toate trei,
Şi draguţului Andrei.
În această calitate
Le-a apărat ea pe toate,
Îngrijindu-se, fireşte,
Cum se cade, creştineşte,
De tabloul de final
Şi-n special de ... " caşcaval " !
Alexandra-i stătea-n cale
Aşa că, plină de jale,
Da'-ntr-un mod foarte direct,
Îi dădu fetei REJECT!
Foaie verde, foi de viţă,
Mare rol! Mare actriţă!
Strategie, mare clasă!...
Ca să ia banii din casă.
Şi să aibă de potol
Acasă, la Techirghiol.


Ultima editare efectuata de catre in Lun Feb 11, 2008 2:06 am, editata de 1 ori
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  valytargoviste Sam Feb 09, 2008 6:46 pm

Emilia, mamă bună,
Stă cu lumânarea-n mână.


Ultima editare efectuata de catre in Lun Feb 11, 2008 2:07 am, editata de 1 ori
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  valytargoviste Dum Feb 10, 2008 12:35 am

aceeasi parere , nu stie cand sa se opreasca , este omul momentului
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  papusika2a Lun Mar 10, 2008 3:51 am

ciudata_maimutza a scris:doamna emilia imi este simpatica, directa, emotiva, dar incearca sa-si controleze emotiile. o soacra ok.



Si eu cred la fel.....merge....o iau ca soacra:D Idea hm ar fi o idee belea...insa nu prea pot:))



vad eu cum fac.....Dna Emilia merita sa fie numita si votata mama anului...pacat ca nu a fost asa:( Sad Sad
papusika2a
papusika2a

Mesaje : 145
Data de înscriere : 29/01/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  mata_hary Sam Mar 29, 2008 3:19 pm

papusika_17_qi a scris:
ciudata_maimutza a scris:doamna emilia imi este simpatica, directa, emotiva, dar incearca sa-si controleze emotiile. o soacra ok.



Si eu cred la fel.....merge....o iau ca soacra:D Idea hm ar fi o idee belea...insa nu prea pot:))



vad eu cum fac.....Dna Emilia merita sa fie numita si votata mama anului...pacat ca nu a fost asa:( Sad Sad

e cea mai tare mamă !!!!!!! are nişte vorbe de duh de te doare capul!!!!!!!! Smile

mata_hary

Mesaje : 53
Data de înscriere : 29/03/2008

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  .....shadow Sam Mar 29, 2008 3:28 pm

papusika_17_qi a scris:
ciudata_maimutza a scris:doamna emilia imi este simpatica, directa, emotiva, dar incearca sa-si controleze emotiile. o soacra ok.



Si eu cred la fel.....merge....o iau ca soacra:D Idea hm ar fi o idee belea...insa nu prea pot:))



vad eu cum fac.....Dna Emilia merita sa fie numita si votata mama anului...pacat ca nu a fost asa:( Sad Sad

chiar asa ...?
oare de ce nu au votato mama secolului ...??..... Laughing Laughing Laughing
.....shadow
.....shadow

Mesaje : 1462
Data de înscriere : 25/03/2008

Sus In jos

Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia Empty Re: Spuneti-va Parerea Despre Doamna Emilia

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum