Fan-Club NoraPentruMama 2
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

CARMEN AZI

5 participan?i

In jos

CARMEN AZI Empty CARMEN AZI

Mesaj  cristina Joi Ian 31, 2008 1:40 pm

Carmen azi in emisiune a dat dovada de multa multa nesimtire o nesimtire crasa....Gabriela invitata Gabrielei Cristea le-a dat o lectie la toti bv iei a stiut kum sa puna prob la toti concurentii alti au raspuns mai putin si raspunsuri neclare cum a zis si dinsa sau ascuns dupa degete Shocked

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  valytargoviste Joi Ian 31, 2008 3:22 pm

cristina a scris:Carmen azi in emisiune a dat dovada de multa multa nesimtire o nesimtire crasa....Gabriela invitata Gabrielei Cristea le-a dat o lectie la toti bv iei a stiut kum sa puna prob la toti concurentii alti au raspuns mai putin si raspunsuri neclare cum a zis si dinsa sau ascuns dupa degete Shocked



clown ai dreptate azi s-a vazut cat este de infantila. flower
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  andreeacatalina Vin Feb 01, 2008 12:25 am

cristina a scris:Carmen azi in emisiune a dat dovada de multa multa nesimtire o nesimtire crasa....Gabriela invitata Gabrielei Cristea le-a dat o lectie la toti bv iei a stiut kum sa puna prob la toti concurentii alti au raspuns mai putin si raspunsuri neclare cum a zis si dinsa sau ascuns dupa degete Shocked
dak nu ar fii favorizat'o pe tatiana as fi fost de acord cu tine lol!

andreeacatalina

Mesaje : 3
Data de înscriere : 01/02/2008

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  cristina Vin Feb 01, 2008 8:51 pm

da ai dreptate k le-a kam faforizat pe Tatiana si pe Alexandra....dar mi-e imi place Tatiana

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  cristina Mier Feb 06, 2008 8:05 pm

ati vazut emisiunea de azi? Shocked

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  cristina Mier Feb 06, 2008 8:18 pm

a sunat fata din Mangalia in emisiune si a facut o referire la ea despre mai multi taximetristi si mai exact unul Vali..ea mergea mereu cu taxiul de la Mangalia la Constanta si nu stiu kum sa va zik dar eu locuiesc in Constanta si stiu care este traseul de la Mangalia Constanta ..putin oameni isi permit sa circule cu taxiul...si dak ne aducem bn aminte ea a zis k are probleme financiare....da dar stiti unde mergea cu taxiul ?...hmm...sa se intinleasca cu diferiti barbati...

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  cristina Mier Feb 06, 2008 8:30 pm

azi am vazut un material cu Carmen si Monica in care Carmen ii povestea o intimplare dintr-o fosta relatie de-a ei in care eu am inteles k locuia cu baiatul respectiv....deci din cuvintele ei este al doilea baiat cu care a locuit dar o fata la 19 ani sa locuiasca cu doi barbati.....si a mai fost si prin anumite tari si dansuri la bara.un avort............este o fata ok?........din punctul meu de vedere nu este o fata cum ar trebui sa fie o fata la virsta ei....

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  valytargoviste Mier Feb 06, 2008 9:31 pm

cristina a scris:azi am vazut un material cu Carmen si Monica in care Carmen ii povestea o intimplare dintr-o fosta relatie de-a ei in care eu am inteles k locuia cu baiatul respectiv....deci din cuvintele ei este al doilea baiat cu care a locuit dar o fata la 19 ani sa locuiasca cu doi barbati.....si a mai fost si prin anumite tari si dansuri la bara.un avort............este o fata ok?........din punctul meu de vedere nu este o fata cum ar trebui sa fie o fata la virsta ei....


pai astazi s-a suparat ca 2 tipe din mangalia au luat-o la intrebari despre trecutul ei si despre ce a spus la intrarea in casa pig , a fost foarte revoltata ca toti s-au luat de trecutul ei, nu asta si-a dorit? sa fie vedeta ? si-a asumat raspunderea cand a intrat in casa, ca toti care apar la tv ptr. a fii in prim plan, nu a obligat-o nimeni si nu a venit decat ptr. bani, cu o mana iei cu una da-i. Basketball
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  valytargoviste Mier Feb 06, 2008 9:33 pm

si d-ra monik la fel azi a spus ca nu a venit sa se marite , da? deci a venit ptr. bani si popularitate, nu? Question Very Happy
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  cristina Joi Feb 07, 2008 10:12 pm

ai mare dreptate

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

CARMEN AZI Empty despre carmen

Mesaj  ambbra Lun Iun 02, 2008 3:13 pm

e cea mai tare Razz lol!

ambbra

Mesaje : 4
Data de înscriere : 02/06/2008

Sus In jos

CARMEN AZI Empty despre tatiana

Mesaj  ambbra Lun Iun 02, 2008 3:16 pm

e o prefacuta o int doar bani acum vrea sa se marite pacat de dragos o iubeste jocolor

ambbra

Mesaje : 4
Data de înscriere : 02/06/2008

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Joi Iun 12, 2008 9:15 pm

Cine mă, Tatiana? Rolling Eyes
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53

Mesaje : 507
Data de înscriere : 14/02/2008
Localizare : Milky Way

http://WwW.FriendsForever.co.cc

Sus In jos

CARMEN AZI Empty Re: CARMEN AZI

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum