Fan-Club NoraPentruMama 2
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Diferenta de varsta conteaza in cuplu?

4 participan?i

In jos

CARE E DIFERENTA "IDEALA"?

Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap67%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap0%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap0%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap33%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap0%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap0%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap0%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap0%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap0%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_lcap0%Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 3
 
 

Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Empty Diferenta de varsta conteaza in cuplu?

Mesaj  valytargoviste Joi Feb 07, 2008 10:51 am

eu cred ca da !


Ultima editare efectuata de catre valytargoviste in Mier Mar 19, 2008 2:39 pm, editata de 1 ori
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Empty Re: Diferenta de varsta conteaza in cuplu?

Mesaj  cristina Joi Feb 07, 2008 10:02 pm

si eu cred la fel....in floarea virstei adik pe la 35 de ani k femeie te duci cu strabunicul la o pertecere Shocked Shocked Shocked Shocked

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Empty Re: Diferenta de varsta conteaza in cuplu?

Mesaj  papusika2a Lun Mar 10, 2008 4:01 am

cristina a scris:si eu cred la fel....in floarea virstei adik pe la 35 de ani k femeie te duci cu strabunicul la o pertecere Shocked Shocked Shocked Shocked


nU CONTEAZA daca iubesti cu adevarat
papusika2a
papusika2a

Mesaje : 145
Data de înscriere : 29/01/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Empty Re: Diferenta de varsta conteaza in cuplu?

Mesaj  valytargoviste Mier Mar 19, 2008 11:37 am

papusika_17_qi a scris:
cristina a scris:si eu cred la fel....in floarea virstei adik pe la 35 de ani k femeie te duci cu strabunicul la o pertecere Shocked Shocked Shocked Shocked


nU CONTEAZA daca iubesti cu adevarat
acum la varsta ta nu ...
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Empty Re: Diferenta de varsta conteaza in cuplu?

Mesaj  papusika2a Joi Mar 20, 2008 5:07 pm

valytargoviste a scris:
papusika_17_qi a scris:
cristina a scris:si eu cred la fel....in floarea virstei adik pe la 35 de ani k femeie te duci cu strabunicul la o pertecere Shocked Shocked Shocked Shocked


nU CONTEAZA daca iubesti cu adevarat
acum la varsta ta nu ...


NU ACUM..DAR PESTE 10 15 ANI VA CONTA MULT.....DAR SPER SA NU AM PARTE DE ASA CEVA;) Very Happy Very Happy
papusika2a
papusika2a

Mesaje : 145
Data de înscriere : 29/01/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Empty Re: Diferenta de varsta conteaza in cuplu?

Mesaj  ayan Vin Mar 21, 2008 10:31 pm

depinde si de maturitatea partenerilor din acel cuplu.

ayan

Mesaje : 206
Data de înscriere : 20/03/2008

Sus In jos

Diferenta de varsta conteaza in cuplu? Empty Re: Diferenta de varsta conteaza in cuplu?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum