Fan-Club NoraPentruMama 2
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

+4
ciudata_maimutza
printzesika06
cristina
dragosh2
8 participan?i

In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  dragosh2 Vin Feb 01, 2008 5:44 pm

.aseara am stat de la ora 22 pana la 5 dim si am cautat pe toate site urile numele clubului unde a lucrat carmen.(GATE)am stat 7 ore si m am uitat la fiecare poza in parte de la inceputul galerie de la gate pana la sfarsit.carmen apare prima data in aceste poze in data de 10.02.2007.2007-1988(anul de nastere a lui carmen)=19 ani.deci era majora!!!!!!prima data apare la galerie din 10 feb ,pe prima pagina,poza11.era imbracata intr o fusta alba si un top alb.carmen apare in aceste galerii pana in data de 16.06.2007.va dau si voua linkul sa verificati si voi daca nu aveti incredere in mine http://www.anyplace.ro/gallery.php?local_id=49 sincer sa fiu eu nu prea am crezut o,din cauza problm cu forumul.nu cred ca este bine ce a facut(avort,animatoare) dar nu treb judecata pt ca nimeni nu stie cum a trait carmen sau ce traume a avut in copilarie.si nu i inteleg pe cei de la kd cum pot sa denigreze o pers in felul acesta.nu ar trb sa ii intereseze ce au facut concurentii afara.se vede clar ca rascolesc in trecutul lui carmen pt ca au vazut k au audienta!rusine!!!!!!!


Ultima editare efectuata de catre in Joi Feb 07, 2008 11:46 pm, editata de 1 ori

dragosh2
Admin

Mesaje : 191
Data de înscriere : 27/01/2008

https://fanclub-npm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  cristina Vin Feb 01, 2008 8:31 pm

nu am gasit nici o poza cu Carmen Sad

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  printzesika06 Dum Feb 03, 2008 11:50 am

dragosh2 a scris:.aseara am stat de la ora 22 pana la 5 dim si am cautat pe toate site urile numele clubului unde a lucrat carmen.(GATE)am stat 7 ore si m am uitat la fiecare poza in parte de la inceputul galerie de la gate pana la sfarsit.carmen apare prima data in aceste poze in data de 10.02.2007.2007-1988(anul de nastere a lui carmen)=19 ani.deci era majora!!!!!!prima data apare la galerie din 10 feb ,pe prima pagina,poza11.era imbracata intr o fusta alba si un top alb.carmen apare in aceste galerii pana in data de 16.06.2007.va dau si voua linkul sa verificati si voi daca nu aveti incredere in mine http://www.anyplace.ro/gallery.php?local_id=49 sincera sa fiu eu nu prea am crezut o,din cauza problm cu forumul.nu cred ca este bine ce a facut(avort,animatoare) dar nu treb judecata pt ca nimeni nu stie cum a trait carmen sau ce traume a avut in copilarie.si nu i inteleg pe cei de la kd cum pot sa denigreze o pers in felul acesta.nu ar trb sa ii intereseze ce au facut concurentii afara.se vede clar ca rascolesc in trecutul lui carmen pt ca au vazut k au audienta!rusine!!!!!!!
Tu esti fata? Very Happy
printzesika06
printzesika06

Mesaje : 47
Data de înscriere : 03/02/2008
Varsta : 100

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  ciudata_maimutza Lun Feb 04, 2008 11:06 am

printzesika06 a scris:
dragosh2 a scris:.aseara am stat de la ora 22 pana la 5 dim si am cautat pe toate site urile numele clubului unde a lucrat carmen.(GATE)am stat 7 ore si m am uitat la fiecare poza in parte de la inceputul galerie de la gate pana la sfarsit.carmen apare prima data in aceste poze in data de 10.02.2007.2007-1988(anul de nastere a lui carmen)=19 ani.deci era majora!!!!!!prima data apare la galerie din 10 feb ,pe prima pagina,poza11.era imbracata intr o fusta alba si un top alb.carmen apare in aceste galerii pana in data de 16.06.2007.va dau si voua linkul sa verificati si voi daca nu aveti incredere in mine http://www.anyplace.ro/gallery.php?local_id=49 sincera sa fiu eu nu prea am crezut o,din cauza problm cu forumul.nu cred ca este bine ce a facut(avort,animatoare) dar nu treb judecata pt ca nimeni nu stie cum a trait carmen sau ce traume a avut in copilarie.si nu i inteleg pe cei de la kd cum pot sa denigreze o pers in felul acesta.nu ar trb sa ii intereseze ce au facut concurentii afara.se vede clar ca rascolesc in trecutul lui carmen pt ca au vazut k au audienta!rusine!!!!!!!
Tu esti fata? Very Happy
asa se pare:))

ciudata_maimutza

Mesaje : 44
Data de înscriere : 28/01/2008

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  cristina Mar Feb 05, 2008 11:11 pm

Carmen Carmen si iar Carmen.offf.....................................de cite ori sa va zik k este VARZA DE BRUXEL

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  dragosh2 Joi Feb 07, 2008 11:46 pm

ciudata_maimutza a scris:
printzesika06 a scris:
dragosh2 a scris:.aseara am stat de la ora 22 pana la 5 dim si am cautat pe toate site urile numele clubului unde a lucrat carmen.(GATE)am stat 7 ore si m am uitat la fiecare poza in parte de la inceputul galerie de la gate pana la sfarsit.carmen apare prima data in aceste poze in data de 10.02.2007.2007-1988(anul de nastere a lui carmen)=19 ani.deci era majora!!!!!!prima data apare la galerie din 10 feb ,pe prima pagina,poza11.era imbracata intr o fusta alba si un top alb.carmen apare in aceste galerii pana in data de 16.06.2007.va dau si voua linkul sa verificati si voi daca nu aveti incredere in mine http://www.anyplace.ro/gallery.php?local_id=49 sincera sa fiu eu nu prea am crezut o,din cauza problm cu forumul.nu cred ca este bine ce a facut(avort,animatoare) dar nu treb judecata pt ca nimeni nu stie cum a trait carmen sau ce traume a avut in copilarie.si nu i inteleg pe cei de la kd cum pot sa denigreze o pers in felul acesta.nu ar trb sa ii intereseze ce au facut concurentii afara.se vede clar ca rascolesc in trecutul lui carmen pt ca au vazut k au audienta!rusine!!!!!!!
Tu esti fata? Very Happy
asa se pare:))
la ce te referi?

dragosh2
Admin

Mesaje : 191
Data de înscriere : 27/01/2008

https://fanclub-npm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  mavi Sam Feb 09, 2008 10:37 am

dragosh2 a scris:.aseara am stat de la ora 22 pana la 5 dim si am cautat pe toate site urile numele clubului unde a lucrat carmen.(GATE)am stat 7 ore si m am uitat la fiecare poza in parte de la inceputul galerie de la gate pana la sfarsit.carmen apare prima data in aceste poze in data de 10.02.2007.2007-1988(anul de nastere a lui carmen)=19 ani.deci era majora!!!!!!prima data apare la galerie din 10 feb ,pe prima pagina,poza11.era imbracata intr o fusta alba si un top alb.carmen apare in aceste galerii pana in data de 16.06.2007.va dau si voua linkul sa verificati si voi daca nu aveti incredere in mine http://www.anyplace.ro/gallery.php?local_id=49 sincer sa fiu eu nu prea am crezut o,din cauza problm cu forumul.nu cred ca este bine ce a facut(avort,animatoare) dar nu treb judecata pt ca nimeni nu stie cum a trait carmen sau ce traume a avut in copilarie.si nu i inteleg pe cei de la kd cum pot sa denigreze o pers in felul acesta.nu ar trb sa ii intereseze ce au facut concurentii afara.se vede clar ca rascolesc in trecutul lui carmen pt ca au vazut k au audienta!rusine!!!!!!!
Dar, pe tine ce te face sa nu crezi, ca cei de la clubul Gates n-au modificat datele pentru a nu fi si ei incriminati, ca au angajat o minora? gandeste-te cate lucruri a facut ea in toata aceasta perioada.
mavi
mavi

Mesaje : 9
Data de înscriere : 09/02/2008

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  valytargoviste Dum Feb 10, 2008 11:51 am

Dar, pe tine ce te face sa nu crezi, ca cei de la clubul Gates n-au modificat datele pentru a nu fi si ei incriminati, ca au angajat o minora? gandeste-te cate lucruri a facut ea in toata aceasta perioada.[/quote]

cand era eleva , povestea ea , pleca cu taxiul ei" noaptea ,cand era eleva ...............,cand dansa .........nu vedeti ca a inceput sa se incurce.......pacat ca nu au dat tot kanalisti ca aflam tot..........normal ,ca a inceput totul cand era minora...........se vede dupa povestile ei.........
valytargoviste
valytargoviste

Mesaje : 253
Data de înscriere : 31/01/2008
Localizare : Targoviste

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  cristina Dum Feb 10, 2008 5:02 pm

VRAJA MARII-N PODU GARII MAJORA DA DEUNDE FRATE ADITA MAJORITATE

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  papusika2a Mar Mar 11, 2008 3:27 am

dragosh2 a scris:.aseara am stat de la ora 22 pana la 5 dim si am cautat pe toate site urile numele clubului unde a lucrat carmen.(GATE)am stat 7 ore si m am uitat la fiecare poza in parte de la inceputul galerie de la gate pana la sfarsit.carmen apare prima data in aceste poze in data de 10.02.2007.2007-1988(anul de nastere a lui carmen)=19 ani.deci era majora!!!!!!prima data apare la galerie din 10 feb ,pe prima pagina,poza11.era imbracata intr o fusta alba si un top alb.carmen apare in aceste galerii pana in data de 16.06.2007.va dau si voua linkul sa verificati si voi daca nu aveti incredere in mine http://www.anyplace.ro/gallery.php?local_id=49 sincer sa fiu eu nu prea am crezut o,din cauza problm cu forumul.nu cred ca este bine ce a facut(avort,animatoare) dar nu treb judecata pt ca nimeni nu stie cum a trait carmen sau ce traume a avut in copilarie.si nu i inteleg pe cei de la kd cum pot sa denigreze o pers in felul acesta.nu ar trb sa ii intereseze ce au facut concurentii afara.se vede clar ca rascolesc in trecutul lui carmen pt ca au vazut k au audienta!rusine!!!!!!!







A dansat a trecut....timpul...........dupa iesirea din casa are banii;Very Happy
papusika2a
papusika2a

Mesaje : 145
Data de înscriere : 29/01/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  .....shadow Mier Iun 04, 2008 4:33 pm

dragosh2 a scris:
ciudata_maimutza a scris:
printzesika06 a scris:
dragosh2 a scris:.aseara am stat de la ora 22 pana la 5 dim si am cautat pe toate site urile numele clubului unde a lucrat carmen.(GATE)am stat 7 ore si m am uitat la fiecare poza in parte de la inceputul galerie de la gate pana la sfarsit.carmen apare prima data in aceste poze in data de 10.02.2007.2007-1988(anul de nastere a lui carmen)=19 ani.deci era majora!!!!!!prima data apare la galerie din 10 feb ,pe prima pagina,poza11.era imbracata intr o fusta alba si un top alb.carmen apare in aceste galerii pana in data de 16.06.2007.va dau si voua linkul sa verificati si voi daca nu aveti incredere in mine http://www.anyplace.ro/gallery.php?local_id=49 sincera sa fiu eu nu prea am crezut o,din cauza problm cu forumul.nu cred ca este bine ce a facut(avort,animatoare) dar nu treb judecata pt ca nimeni nu stie cum a trait carmen sau ce traume a avut in copilarie.si nu i inteleg pe cei de la kd cum pot sa denigreze o pers in felul acesta.nu ar trb sa ii intereseze ce au facut concurentii afara.se vede clar ca rascolesc in trecutul lui carmen pt ca au vazut k au audienta!rusine!!!!!!!
Tu esti fata? Very Happy
asa se pare:))
la ce te referi?



cum poate fi un barbat (daca asa zici tu)....sincera ..... scratch scratch
.....shadow
.....shadow

Mesaje : 1462
Data de înscriere : 25/03/2008

Sus In jos

Carmen era major cand a dansat in acel CLUB Empty Re: Carmen era major cand a dansat in acel CLUB

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum