Fan-Club NoraPentruMama 2
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Despre Alexandra

+5
papusika2a
adydulce@gmail.com
cristina
ciudata_maimutza
dragosh2
9 participan?i

In jos

Despre Alexandra Empty Despre Alexandra

Mesaj  dragosh2 Lun Ian 28, 2008 12:02 am

[b]tocmai am aflat unele lucruri socante despre alexandra si carmen lucruri foarte urate dar din surse sigure am aflat despre alexandra ca ea nu a rupt relatia cu prietenul ei inainte sa intre in casa ba chiar mai mult el a fost de acord ca ea s aintre in casa deoarece ea a zis ca intra doar pentru bani si pentru ashi face prieteni dar nu o relatie asta o prima bomba apoi carmen in timpul in care a fost in italia a facut unele lucruri inegale dak intelegeti ce spun lucruri confirmate mie de un bun prieten de al


VOi ce parere aveti?

dragosh2
Admin

Mesaje : 191
Data de înscriere : 27/01/2008

https://fanclub-npm.forumgratuit.ro

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  ciudata_maimutza Mar Ian 29, 2008 10:40 am

parerea mea este ca ce ai zis tu sunt, si raman, doar vorbe pana in momentul in care prezinti si dovezi sau probe in sensul asta

ciudata_maimutza

Mesaje : 44
Data de înscriere : 28/01/2008

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  cristina Mar Feb 05, 2008 11:12 pm

ESTE FOARTE RETINUTA IN UNELE FAZE MAI EXACT IN MAJORITATEA

cristina

Mesaje : 166
Data de înscriere : 28/01/2008
Varsta : 42

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  adydulce@gmail.com Dum Feb 24, 2008 1:15 am

ciudata_maimutza a scris:parerea mea este ca ce ai zis tu sunt, si raman, doar vorbe pana in momentul in care prezinti si dovezi sau probe in sensul asta

subscriu si eu la parerea ta, pe de alta parte cred ca iesea la suprafata pana acum, se gasea cineva sa-i faca un "BINE"...

adydulce@gmail.com

Mesaje : 15
Data de înscriere : 04/02/2008

http://www.celebritati.org/albume.html

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  papusika2a Mar Mar 11, 2008 2:22 am

dragosh2 a scris:[b]tocmai am aflat unele lucruri socante despre alexandra si carmen lucruri foarte urate dar din surse sigure am aflat despre alexandra ca ea nu a rupt relatia cu prietenul ei inainte sa intre in casa ba chiar mai mult el a fost de acord ca ea s aintre in casa deoarece ea a zis ca intra doar pentru bani si pentru ashi face prieteni dar nu o relatie asta o prima bomba apoi carmen in timpul in care a fost in italia a facut unele lucruri inegale dak intelegeti ce spun lucruri confirmate mie de un bun prieten de al


VOi ce parere aveti?




Alexandra mi se pare o fata de treaba,sincera...si frumoasa....sper sa ajunga in finala alaturi de Cristy si Dna Mihaela
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
papusika2a
papusika2a

Mesaje : 145
Data de înscriere : 29/01/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  papusika2a Mar Mar 11, 2008 3:08 am

Despre Alexandra U5CEBy404631-02
papusika2a
papusika2a

Mesaje : 145
Data de înscriere : 29/01/2008
Varsta : 34
Localizare : Ploiesti

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  topperwoman Mier Apr 02, 2008 8:01 am

Sincer nu-mi place Alexandra,mi se pare ca are o fata de mironosita cyclops ,se da ce nu este de fapt.
topperwoman
topperwoman

Mesaje : 163
Data de înscriere : 25/03/2008

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  .....shadow Mier Apr 02, 2008 8:10 am

dragosh2 a scris:[b]tocmai am aflat unele lucruri socante despre alexandra si carmen lucruri foarte urate dar din surse sigure am aflat despre alexandra ca ea nu a rupt relatia cu prietenul ei inainte sa intre in casa ba chiar mai mult el a fost de acord ca ea s aintre in casa deoarece ea a zis ca intra doar pentru bani si pentru ashi face prieteni dar nu o relatie asta o prima bomba apoi carmen in timpul in care a fost in italia a facut unele lucruri inegale dak intelegeti ce spun lucruri confirmate mie de un bun prieten de al


VOi ce parere aveti?

cam la ce te referi cand spui lucruri .... lol! lol! inegale ........ scratch scratch scratch ......s"apoi fie vb intr noi cam prea multe afli tu ...si nush daca nu sunt bombe pt a duce lumea in eroare .... Basketball
.....shadow
.....shadow

Mesaje : 1462
Data de înscriere : 25/03/2008

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  Lady D Mar Apr 08, 2008 12:44 pm

dragosh2 a scris:[b]tocmai am aflat unele lucruri socante despre alexandra si carmen lucruri foarte urate dar din surse sigure am aflat despre alexandra ca ea nu a rupt relatia cu prietenul ei inainte sa intre in casa ba chiar mai mult el a fost de acord ca ea s aintre in casa deoarece ea a zis ca intra doar pentru bani si pentru ashi face prieteni dar nu o relatie asta o prima bomba apoi carmen in timpul in care a fost in italia a facut unele lucruri inegale dak intelegeti ce spun lucruri confirmate mie de un bun prieten de al


VOi ce parere aveti?
bla,bla,bla...
Lady D
Lady D

Mesaje : 302
Data de înscriere : 21/03/2008
Varsta : 37
Localizare : P-aci!

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  Sylver Cheetah 53 Joi Mai 08, 2008 1:12 pm

Bine zis, Lady D. Very Happy
Sylver Cheetah 53
Sylver Cheetah 53

Mesaje : 507
Data de înscriere : 14/02/2008
Localizare : Milky Way

http://WwW.FriendsForever.co.cc

Sus In jos

Despre Alexandra Empty Re: Despre Alexandra

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum